FRONTLINE Krople dla psów do 10kg

FRONTLINE Krople dla psów do 10kg
Producent:
Frontline
Kod produktu:
526
W magazynie:
jest

brutto: 29.99 zł
netto: 27.77 zł
Powiadom znajomego

Frontline jest najbardziej popularnym preparatem chemicznym zabezpieczającym przeciw kleszczom i pchłom.
Oferowany przez nas produkt (Frontline Spot On S) jest dedykowany dla psów o wadze do 10kg.

FRONTLINE® Spot-On zapewnia długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie Twojego psa i kota przed inwazją pcheł, kleszczy i wszołów.
  • Zabija 98-100% pcheł obecnych na zwierzęciu przed upływem 12 godzin *
  • Zapewnia skuteczną ochronę przed inwazją pcheł u psów do 3 miesięcy a u kotów do 5 tygodni (naszym zdaniem dawkowanie u psów co 4-6 tygodni)
  • Zabija wszystkie formy rozwojowe kleszczy pasożytujących na zwierzęciu przed upływem 48 godzin
  • Zabija 100% wszołów obecnych na zwierzęciu
  • Stosowanie kąpieli nie wpływa na skrócenie okresu skutecznego działania ** FRONTLINE® Spot-On zapewniając Twojemu zwierzęciu nieprzerwaną ochronę przed pchłami, kleszczami i wszołami.
  • Działa tak delikatnie, że można go bezpiecznie stosować u szczeniąt w wieku od 8 tygodnia życia i kociąt w wieku od 8 tygodnia życia, o wadze poniżej 1kg (kocięta) i 2 kg (szczenięta), oraz u ciężarnych lub karmiących suk

FRONTLINE® Spot-On ma postać płynu łatwego do podawania, gwarantującego Twojemu zwierzęciu ochronę przeciwko pchłom, kleszczom i wszołom

FRONTLINE® Spot-On zalecany jest w następujących przypadkach:

*Właściciele psów i kotów oczekują szybkiego i długotrwałego działania zapobiegawczego przeciw pchłom, kleszczom oraz wszołom

*Dla właścicieli psów i kotów, którzy preferują "punktowe" podawanie preparatu (w jednym miejscu na skórze)

*Rutynowe zabiegi zapobiegawcze przeciw inwazji kleszczy, pcheł i wszołów oraz zapobiega i leczy alergiczne pchle zapalenie skóry (APZS)

FRONTLINE® Spot-On jest produktem wygodnym w użyciu i odznaczającym się wysoką skutecznością. Wystarczy jeśli podasz go 1 raz na miesiąc aby zapewnić Twojemu zwierzęciu ochronę prze inwazją pcheł, kleszczy i wszołów.

FRONTLINE® Spot-On ma postać płynu łatwego do podawania, gwarantującego Twojemu zwierzęciu ochronę przeciwko pchłom, kleszczom i wszołom i dostępny jest w pipetach których zawartość stanowi pojedynczą dawkę indywidualną.

Fipronil substancja czynna preparatu FRONTLINE® Spot-On zacznie penetrować naturalną warstwę tłuszczową pokrywającą skórę i sierść. Szybko rozprzestrzeni się po całym ciele Twojego zwierzęcia zapewniając długotrwałą ochronę przed pchłami, kleszczami i wszołami.

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ULOTKĄ DOŁĄCZONĄ DO OPAKOWANIA LUB SKONTAKTUJ SIĘ ZE SWOIM WETERYNARZEM.

Waga: do 10kg.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

 
Sklep internetowy Shoper.pl
facebook